1. İş İngilizcesi

  Slide 2
  Global Piyasalarda Öne Geçin...
 2. Eğitim Sistemi

  Slide 3
  Eğitim Sistemimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın...
 3. Mesleki İngilizce

  Mesleki İngilizce
  Mesleğinizde Kendinizi Geliştirmek İçin Hemen Bize Ulaşın...
 4. İşe Alım Sınav Danışmanlığı

  slide 5
  Çalışan Adayınızın Seviyesini Hemen Öğrenin...

Eğitim Sistemi

Amerikan Kültür Dil Okulları, dil eğitimleri anlamında tüm Türkiye’de yaygın bir şekilde yer alan 156 şubesiyle, 2500’ün üzerinde kurumun çözüm ortağıdır.

Bizler, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunabilmek adına öncelikle sizi dinler, ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayarak hedeflerinize en hızlı ve etkin şekilde ulaştıracak eğitim programını sunmayı amaçlarız. Avrupa Dil Portfolyosuna uyumlu olarak geliştirilmiş iletişim odaklı eğitim sistemimizle temel amacımız İngilizce’yi hayatın bir parçası olarak görerek, sadece kurumsal eğitimler alanında uzmanlaşmış eğitmenler eşliğinde dil edinimini keyifli hale getirmeyi hedefleriz.Amerikan Kültür Kurumsal Hizmetler’in başarısının temel nedeni  eğitmen seçiminde hassas ve uzun süre Türkiye’de kalmayı planlayan, yerleşik eğitmenlerle çalışmasında yatmaktadır.

Eğitim sürecini bir binanın inşa edilmesi gibi düşünürsek Hayatlarında dil öğreniminin dışında da birçok uğraşısı olan bizler gibi yetişkinlerin

ikinci bir dili öğrenme süreci çocuklardan hem daha yavaş hem de çok farklıdır. Bunun başlıca nedenleri ise yaşın getirdiği zorluklar, yaşadığımız çevrenin bize pratik imkanı sunmaması gibi nedenler şeklinde sıralanabilir.

Amerikan Kültür Derneği’nin Avrupa Birliği onaylı “Tüm Tümdengelim Metodu” özel olarak yetişkinlerin ikinci bir dili edinebilmeleri için geliştirilmiştir. Sistemin temel özelliği eğitimin başından sonuna kadar kişinin motivasyonunu kaybetmeden tekrarlarla dili edinmesini sağlamaktır. Merkezlerimiz deki %95 başarılı eğitim tamamlama oranı da bunun ispatı niteliğindedir.

Genel Avrupa Dil Standartlarına uyumluluğu Avrupa Konseyi tarafından akredite edilmiş ve yetişkinler için özel olarak geliştirilmiş Amerikan Kültür Tümdengelim Metodu  ile her seviye için önceden belirli olan dil öğrenme kriterlerini mutlaka sağlayarak ve öğrenerek ilerlersiniz. Eğitiminizin her anı kurumsal departmanımız tarafından yakından takip edildiğinden eğitiminizin başından sonuna kadar öğrendiğinizden emin olarak bir sonraki bölüme geçiş sağlarsınız.

Eğitim ihtiyacınıza göre eğitim programlarımız;

 • Genel İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Mesleki İngilizce

Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre özel olarak dizayn edilmiş programlardan oluşabilir.

Eğitim süresince katılımcıların gelişimi kayıt altına alınarak yakından takip edilir ve ihtiyacınıza göre dizayn edilebilecek detaylı raporlama ile dilerseniz 15 günlük periyodlarda ya da aylık bazda kurumunuza sunulur.

Raporlama kriterlerimiz Avrupa Konseyince belirlenmiş standartlar ışığında ve her katılımcıya özel olarak hazırlanır. Bu raporlar sayesinde ilgili departman, katılımcıların gelişimini ve ilerlemesini tüm detaylarıyla takip edebilir. Hatta firmanıza özel olarak oluşturabileceğimiz şifreler ile dilediğiniz zaman katılımcıları online olarak da takip edebilirsiniz.

Yaklaşık 15 senedir sadece kurumsal eğitimler alanında uzmanlaşmış eğitim kadrosuyla, Amerikan Kültür kurumsal eğitim programlarını daha yakından tanımak ve kurumunuzun dil eğitimi ihtiyaçları ile ilgili özel planlar oluşturmak amacıyla bilgi@akdkurumsal.com adresine e-mail göndererek Kurumsal Eğitim Departmanımız ile irtibata geçebilir ya da 0212 212 88 00  numaralı danışma hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim Yöneticilerimiz size 24 saat içinde ulaşarak ihtiyaçlarınızı belirlemek adına sizlerden randevu alacak, eğitim sistemimiz, referanslarımız ve programlarımızla ilgili bilgi aktaracaktır.